مناره
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 
PID
 
 • نام :
 •  
 • نام خانوادگی :
 •  
 • ایمیل :
 •    
 • متن نامه :
 •  
 
 
 
Tuesday 21 May 2019 - الثلاثاء 14 رمضان 1440 - سه شنبه 31 2 1398
 
 
منوي اصلي 
 
 
 
 
 
 
 • تاریخ پرسش :
 • {StringDate}
 •  سوال :
  {Title}
   پاسخ :
  {Answer}
 • تاریخ پرسش :
 • {StringDate}
 •  سوال :
  {Title}
   پاسخ :
  {Answer}
  خوش‌نيت تشريح كرد: تاثير روزه بر متابوليسم بدن/ كاهش ريسك ابتلا به سرطان با روزه‌داري اسلامي خوش‌نیت تشریح کرد: تأثیر روزه بر متابولیسم بدن/ کاهش ریسک ابتلا به سرطان با روزه‌داری اسلامی مدیرگروه روزه‌داری اسلامی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به آخرین‌ دستاوردهای پژوهشی در حوزه روزه‌داری و سلامت گفت: مشاهده شده است که روزه‌داری از طریق کاهش شبه‌ انسولین‌ها، ریسک بیماری‌هایی مانند سرطان را کاهش می‌دهد. ويژه نامه " بهار قرآن " بمناسبت حلول ماه مبارک رمضان ویژه نامه " بهار قرآن " منتشر شد به همت تیم فنی پایگاه تخصصی مسجد و بمناسبت حلول ماه مبارک رمضان ویژه نامه " بهار قرآن " در شش بخش منتشر شد. ويژه برنامه‌‍‌هاي مسجد جامع امام صادق(ع) در ماه رمضان ویژه برنامه‌‍‌های مسجد جامع امام صادق(ع) در ماه رمضان همزمان با ماه مبارک رمضان ویژه برنامه سخنرانی در مسجد جامع امام صادق(ع) در میدان فلسطین برگزار می شود. موفقيت كانون‌هاي مسجدي در گفتمان‌سازي «اقتصاد مقاومتي» موفقیت کانون‌های مسجدی در گفتمان‌سازی «اقتصاد مقاومتی» یزدانی گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در زمینه گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی به عنوان راهکار رونق تولید ایرانی بسیار موفق عمل کرده‌اند. آسيب‌شناسي انتخاب ائمه جماعات مساجد آسیب‌شناسی انتخاب ائمه جماعات مساجد شايسته است با هدف زمينه‌سازي جهت افزايش مشاركت هیئت‌امنا در انتخاب ائمه جماعات سازوکاری فراهم شود تا اين روند شكل عملياتي و اجرايي به خود گيرد. زمينه تبليغ توليدات داخلي در مساجد فراهم شود زمینه تبلیغ تولیدات داخلی در مساجد فراهم شود موظف رستمی با اشاره به نقش اثرگذار مساجد در رونق تولید تاکید کرد: زمینه تبلیغ تولیدات داخلی در مساجد به صورت چهره به چهره فراهم شود.
  خوش‌نيت تشريح كرد: تاثير روزه بر متابوليسم بدن/ كاهش ريسك ابتلا به سرطان با روزه‌داري اسلامي خوش‌نیت تشریح کرد: تأثیر روزه بر متابولیسم بدن/ کاهش ریسک ابتلا به سرطان با روزه‌داری اسلامی مدیرگروه روزه‌داری اسلامی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به آخرین‌ دستاوردهای پژوهشی در حوزه روزه‌داری و سلامت گفت: مشاهده شده است که روزه‌داری از طریق کاهش شبه‌ انسولین‌ها، ریسک بیماری‌هایی مانند سرطان را کاهش می‌دهد. ويژه نامه " بهار قرآن " بمناسبت حلول ماه مبارک رمضان ویژه نامه " بهار قرآن " منتشر شد به همت تیم فنی پایگاه تخصصی مسجد و بمناسبت حلول ماه مبارک رمضان ویژه نامه " بهار قرآن " در شش بخش منتشر شد. موفقيت كانون‌هاي مسجدي در گفتمان‌سازي «اقتصاد مقاومتي» موفقیت کانون‌های مسجدی در گفتمان‌سازی «اقتصاد مقاومتی» یزدانی گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در زمینه گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی به عنوان راهکار رونق تولید ایرانی بسیار موفق عمل کرده‌اند. آسيب‌شناسي انتخاب ائمه جماعات مساجد آسیب‌شناسی انتخاب ائمه جماعات مساجد شايسته است با هدف زمينه‌سازي جهت افزايش مشاركت هیئت‌امنا در انتخاب ائمه جماعات سازوکاری فراهم شود تا اين روند شكل عملياتي و اجرايي به خود گيرد.
  تصاويري از سومين مسجد بزرگ جهان اسلام تصاویری از سومین مسجد بزرگ جهان اسلام خبرگزاری میزان- مسجد الشیخ زاید مسجدی در شهر ابوظبی، کشور امارات است که سومین مسجد بزرگ جهان محسوب می‌شود. مساجد بي نظير به سبك هنر معماري ايراني مساجد بی نظیر به سبک هنر معماری ایرانی در ایران مساجد زیادی از دیرباز تا الان ساخته شده و در ساخت بعضی از این مساجد معماری بی‌نظیری به کار رفته است که تحسین همگان را به دنبال دارد. مسجد شیخ لطف الله اصفهان، مسجد گوهرشاد، مسجد نصیرالملک شیراز و ... از نمونه های بارز این معماری بی نظیر هستند. بررسي تاثير هنر و زيبا سازي در طراحي مسجد بررسی تأثیر هنر و زیبا سازی در طراحی مسجد بررسی تأثیر هنر و زیبا سازی در طراحی مسجد مسجد آتن با محدوديت هاي فراوان در آوريل افتتاح مي شود مسجد آتن با محدودیت های فراوان در آوریل افتتاح می شود دبیر کل ادیان یونان ضمن بیان اینکه افتتاح مسجد تا ماه آوریل به تاخیر افتاده اعلام کرد که این مسجد در ساعات مشخصی باز بوده، کسانی که شهروند قانونی یونان باشند حق نماز خواندن در این مسجد را دارند و عبادت در آنجا باید به زبان انگلیسی یا یونانی باشد. مسجد «الكتبية» شهر الجزيره ثبت جهاني شد مسجد «الکتبیة» شهر الجزیره ثبت جهانی شد در پی اعلام رسمی خبرگزاری وزارت میراث و گردشگری الجزایر، مسجد تاریخی «الکتبیة» واقع در شهر الجزیره پایتخت این کشور، ثبت جهانی شد.
   
   
   
   
   
  اذان صبح  
  طلوع خورشید  
  اذان ظهر  
  غروب خورشید  
  اذان مغرب