مناره
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 
PID
 
 • نام :
 •  
 • نام خانوادگی :
 •  
 • ایمیل :
 •    
 • متن نامه :
 •  
 
 
 
Sunday 24 March 2019 - الأحد 15 رجب 1440 - يکشنبه 4 1 1398
 
 
منوي اصلي 
 
 
 
 
 
 
 • تاریخ پرسش :
 • {StringDate}
 •  سوال :
  {Title}
   پاسخ :
  {Answer}
 • تاریخ پرسش :
 • {StringDate}
 •  سوال :
  {Title}
   پاسخ :
  {Answer}
  مساجد خاستگاه گام اول و پيشران گام دوم انقلاب اسلامي؛جستاري در فرمايشات مقام معظم رهبري در بيانيه گام دوم انقلاب مساجد خاستگاه گام اول و پيشران گام دوم انقلاب اسلامي؛جستاری در فرمايشات مقام معظم رهبري در بيانيه گام دوم انقلاب نقش و اثربخشی مسجد در شكل‌گيري و استمرار انقلاب اسلامي امري مبرهن و روشن بر همگان هست. نقش مسجد در شبکه‌سازی و انسجام‌بخشی نيروهاي انقلاب در مبارزه‌ای سخت و نفس‌گير در آغازين روزهاي جنبش اسلامي تحت رهبري حضرت امام (ره) امري ‌انکارناپذیر است. ركن ركين مسجد نه‌تنها بستر حركت خودجوش مردم انقلابي بوده است بلكه در ادامۀ پيروزي شكوهمند انقلاب نيز همواره اين عنصر اصلي را به همراه داشته و تکیه‌گاه و ستون آن در روند حيات معنوي و مادي و طي مراحل رشد و بالندگی تا دورۀ بلوغ مبدل شده است. مساجد گيلان؛ پيشقراول استقبال از گردشگران بهاري مساجد گیلان؛ پیشقراول استقبال از گردشگران بهاری گروه اجتماعی ــ مسئول کانون‌های مساجد گیلان با بیان اینکه کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد گیلان به استقبال گردشگران نوروزی می‌روند، گفت: مساجد می‌توانند پیشقراول استقبال از گردشگران بهاری استان باشند. مسجد تراز اسلامي بايد مروج گفتمان انقلاب اسلامي باشد مسجد تراز اسلامی باید مروج گفتمان انقلاب اسلامی باشد حجت الاسلام حسنی با اشاره به اینکه با توجه به فرامین مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب می توان شاهد دست یابی جامعه به تمدن اسلامی بود، گفت:مسجد تراز اسلامی باید مروج گفتمان این انقلاب باشد. وقتي مساجد، اولويت استادان خارج فقه و اصول مي‌شود وقتی مساجد، اولویت استادان خارج فقه و اصول می‌شود درس خارج فقه و اصول به عنوان بالاترین سطح علمی در حوزه‌های علمیه، جایگاهی مهم نزد مراجع تقلید و علما دارد از اینرو افزایش تعداد جلسات حوزوی در مساجد، نقشی مهم در تقویت این خانه‌های خدا و جذب بیشتر مردم به این مرکز اصیل دینی دارد. آيت‌الله سيد علي مقدم قوچاني: پهلوي دوم هم در مساله حجاب پيرو راه پدرش بود آیت‌الله سید علی مقدم قوچانی: پهلوی دوم هم در مسأله حجاب پیرو راه پدرش بود پهلوی دوم در کتاب "مأموریت برای وطنم" پس از آنکه می‌گوید یکی از خدمات بزرگ مرحوم پدرم این بود که حجاب را در این ممکلت قدغن کرد، ادامه می‌دهد؛ من موقتاً از این خطای مردم چشم‌پوشی کردم تا به قدرت برسم؛ یعنی زمانی که به قدرت برسم، راه پدرم را ادامه می‌دهم. فعاليت ۶۶ هزار مسجد در سراسر كشور فعالیت ۶۶ هزار مسجد در سراسر کشور نوری‌زاده گفت: ۶۶ هزار مسجد در سراسر کشور و از این میان ۳۵۰۰ باب آنان در استان تهران فعال هستند.
  مساجد خاستگاه گام اول و پيشران گام دوم انقلاب اسلامي؛جستاري در فرمايشات مقام معظم رهبري در بيانيه گام دوم انقلاب مساجد خاستگاه گام اول و پيشران گام دوم انقلاب اسلامي؛جستاری در فرمايشات مقام معظم رهبري در بيانيه گام دوم انقلاب نقش و اثربخشی مسجد در شكل‌گيري و استمرار انقلاب اسلامي امري مبرهن و روشن بر همگان هست. نقش مسجد در شبکه‌سازی و انسجام‌بخشی نيروهاي انقلاب در مبارزه‌ای سخت و نفس‌گير در آغازين روزهاي جنبش اسلامي تحت رهبري حضرت امام (ره) امري ‌انکارناپذیر است. ركن ركين مسجد نه‌تنها بستر حركت خودجوش مردم انقلابي بوده است بلكه در ادامۀ پيروزي شكوهمند انقلاب نيز همواره اين عنصر اصلي را به همراه داشته و تکیه‌گاه و ستون آن در روند حيات معنوي و مادي و طي مراحل رشد و بالندگی تا دورۀ بلوغ مبدل شده است. مساجد بي نظير به سبك هنر معماري ايراني مساجد بی نظیر به سبک هنر معماری ایرانی در ایران مساجد زیادی از دیرباز تا الان ساخته شده و در ساخت بعضی از این مساجد معماری بی‌نظیری به کار رفته است که تحسین همگان را به دنبال دارد. مسجد شیخ لطف الله اصفهان، مسجد گوهرشاد، مسجد نصیرالملک شیراز و ... از نمونه های بارز این معماری بی نظیر هستند. بررسي تاثير هنر و زيبا سازي در طراحي مسجد بررسی تأثیر هنر و زیبا سازی در طراحی مسجد بررسی تأثیر هنر و زیبا سازی در طراحی مسجد مسجد تراز اسلامي بايد مروج گفتمان انقلاب اسلامي باشد مسجد تراز اسلامی باید مروج گفتمان انقلاب اسلامی باشد حجت الاسلام حسنی با اشاره به اینکه با توجه به فرامین مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب می توان شاهد دست یابی جامعه به تمدن اسلامی بود، گفت:مسجد تراز اسلامی باید مروج گفتمان این انقلاب باشد.
  مساجد بي نظير به سبك هنر معماري ايراني مساجد بی نظیر به سبک هنر معماری ایرانی در ایران مساجد زیادی از دیرباز تا الان ساخته شده و در ساخت بعضی از این مساجد معماری بی‌نظیری به کار رفته است که تحسین همگان را به دنبال دارد. مسجد شیخ لطف الله اصفهان، مسجد گوهرشاد، مسجد نصیرالملک شیراز و ... از نمونه های بارز این معماری بی نظیر هستند. بررسي تاثير هنر و زيبا سازي در طراحي مسجد بررسی تأثیر هنر و زیبا سازی در طراحی مسجد بررسی تأثیر هنر و زیبا سازی در طراحی مسجد مسجد آتن با محدوديت هاي فراوان در آوريل افتتاح مي شود مسجد آتن با محدودیت های فراوان در آوریل افتتاح می شود دبیر کل ادیان یونان ضمن بیان اینکه افتتاح مسجد تا ماه آوریل به تاخیر افتاده اعلام کرد که این مسجد در ساعات مشخصی باز بوده، کسانی که شهروند قانونی یونان باشند حق نماز خواندن در این مسجد را دارند و عبادت در آنجا باید به زبان انگلیسی یا یونانی باشد. مسجد «الكتبية» شهر الجزيره ثبت جهاني شد مسجد «الکتبیة» شهر الجزیره ثبت جهانی شد در پی اعلام رسمی خبرگزاری وزارت میراث و گردشگری الجزایر، مسجد تاریخی «الکتبیة» واقع در شهر الجزیره پایتخت این کشور، ثبت جهانی شد. افتتاح بزرگ‌ترين مسجد شمال آفريقا در مراكش +تصاوير افتتاح بزرگ‌ترین مسجد شمال آفریقا در مراکش +تصاویر
   
   
   
   
   
  اذان صبح  
  طلوع خورشید  
  اذان ظهر  
  غروب خورشید  
  اذان مغرب