مناره
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 • ئيس مركز رسيدگي به امور مساجد: مساجد بايد ستاد انتخابات ولايت و انقلاب باشند  
 • 1396-02-31 9:18:24  
 • تعداد بازدید : 20   
 • ارسال به دوستان
 •  
 •  
 • مساجد باید ستاد انتخابات ولایت و انقلاب باشند
  خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد در همایش ائمه جماعات، گفت : مساجد باید ستاد انتخابات ولایت و انقلاب باشند.

   

  به گزارش خبرگزاری شبستان، حجت‌الاسلام محمد جواد حاج علی اکبری، در همایش ائمه جماعت نواحی شهید مصطفی خمینی و شهید نواب صفوی که در سالن اجتماعات دانشگاه فنی انقلاب اسلامی برگزار شد با اشاره به شروع تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: تنور انتخابات داغ شده است و فضای تضارب آرا و تبیلغات به نحو جدیدی برای مردم در حال اجرا است و این یکی از نعمت‌های انقلاب اسلامی است که باید شاکر آن باشیم.

   

  وی به نقش مساجد و ائمه جماعات در انتخابات اشاره کرد و گفت: در امر انتخابات وظیفه و نقش ما تبیین و جریان‌شناسی سیاسی برای مردم است و نقش بعدی ما تشویق مردم به حضور حداکثری در انتخابات و پشتیبانی از انقلاب است که این موضوع نقشی اساسی و مهم است.

   

  رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد با تاکید بر این جمله رهبری که مساجد نباید سکولار باشند، گفت: ما مسجد سکولار نداریم، مسجد سیاسی متولد شده است و نمی‌تواند در برابر مسائل سیاسی و اجتماعی بی‌تفاوت باشد.

   

  حاج علی اکبری، ادامه داد: مساجد نقشی اساسی در گفتمان انقلاب اسلامی دارند و محور اصلی انقلاب بوده‌اند، مساجد باید ستاد انتخابات ولایت و انقلاب باشند با این توضیح که ائمه جماعت محورهایی را که مقام معظم رهبری گفتند را تببین و روشن کنند تا مردم برای انتخاب اصلح دچار سردرگمی نشوند.

   

  به گزارش شبستان به نقل از پایگاه تخصص مسجد، وی افزود: مساجد نباید ستاد تبلیغات برای شخص و اشخاص شوند و ائمه جماعات مردم را برای انتخاب اصلح در هر دو انتخابات راهنمایی کنند.

   
  نام :
  نام خانوادگی :
  ایمیل :
   
  متن :
  متوسط امتیاز :
  %0
  تعداد آراء :
  0
  امتیاز شما :