مناره
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 • استفاده از ظرفيت كانون‌هاي مساجد در طرح «پيوند مسجد و مدرسه»  
 • 1397-04-11 10:56:3  
 • تعداد بازدید : 11   
 • ارسال به دوستان
 •  
 •  
 • معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش، تاکید کرد؛

  استفاده از ظرفیت کانون‌های مساجد در طرح «پیوند مسجد و مدرسه»

  معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش، گفت: تدوین برنامه مشترک میان ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، این وزارتخانه و مرکز رسیدگی به امور مساجد می‌تواند موجب فراگیری استفاده از ظرفیت این کانون‌ها در اجرای طرح پیوند مسجد و مدرسه شود.

  به گزارش پایگاه خبری مسجد نیوز , علیرضا کاظمی   به‌روزرسانی برنامه‌ها مطابق با ذائقه دانش‌آموزان را مهم‌ترین اقدام  کانون‌های فرهنگی هنری مساجد برای جذب بیشتر آنان دانست و گفت: اگر منابع  مالی و ساختار مناسب داشته باشیم ولی برنامه‌ها را بر اساس سلیقه و ذائقه  مخاطبان آن‌ها اجرا نکنیم، در جذب افراد موفق نخواهیم بود.

   

  وی به کارگیری نیروهای جوان، با انگیزه و خلاق در ساختار  مدیریتی و بدنه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد را بسیار مهم دانست و خاطرنشان  کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه متولیان و مدیران کانون‌های مساجد در  به‌روزآوری فعالیت آن‌ها بسیار مهم است.

   

  معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش، فاصله گرفتن  نوجوانان و جوانان از مساجد را یکی از دغدغه‌های جدی مسئولان کشور دانست و  اظهار کرد: کانون‌های مساجد می‌توانند نقش مهمی در پیوند نسل جوان با این  خانه‌های خدا داشته باشند.

   

  کاظمی درباره نقش طرح پیوند مسجد و مدرسه در جذب بیشتر  دانش‌آموزان به مساجد، گفت: این طرح طی سالیان اخیر با همکاری وزارت آموزش و  پرورش و مرکز رسیدگی به امور مساجد به صورت گسترده اجرا شده است و موجب  افزایش همکاری مدارس و مساجد شده است.

   

  وی با بیان اینکه کانون‌های فرهنگی هنری می‌توانند ظرفیت  مساجد و مدارس را ارتقا دهند، بیان کرد: تدوین برنامه مشترک میان وزارت  آموزش و پرورش، ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و مرکز رسیدگی به  امور مساجد می‌تواند موجب فراگیری استفاده از ظرفیت این کانون‌ها در اجرای  طرح پیوند مسجد و مدرسه شود.

  منبع: شبستان

   
  نام :
  نام خانوادگی :
  ایمیل :
   
  متن :
  متوسط امتیاز :
  %0
  تعداد آراء :
  0
  امتیاز شما :