مناره
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 • تاكيد بر نقش مساجد در تحقق مشاركت حداكثري در انتخابات  
 • 1396-01-30 17:38:5  
 • تعداد بازدید : 11   
 • ارسال به دوستان
 •  
 •  
 • تاکید بر نقش مساجد در تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات

  مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد نقش مهمی در راستای توسعه و افزایش سطح مشارکت مردمی و حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش روی دارند .

  به گزارش خبرگزاری ایسنا، منطقه ایلام، حجت‌الاسلام و المسلمین «علی چراغی‌پور» در نشست با همکاران دبیرخانه اظهار کرد: هم‌اکنون 288 کانون فرهنگی و هنری در مناطق مختلف استان ایلام فعالیت دارند .

  وی با بیان اینکه تلاش می‌شود که این تعداد در خردادماه سال جاری و هم‌زمان با ایام ماه مبارک رمضان به 300 باب افزایش یابد، افزود: یکی از سیاست‌های ستاد عالی که مورد تأکید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز قرار دارد در سال جاری با شعار هر مسجد یک کانون، راه‌اندازی کانون فرهنگی و هنری و بهره‌گیری از ظرفیت این نهاد در مساجد است. 

  مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام با اشاره به در پیش بودن ایام البیض و برگزاری مراسم اعتکاف در سطح مساجد این استان، اضافه کرد: هماهنگی‌های لازم برای برگزاری مراسم اعتکاف با کانون‌های فرهنگی و هنری صورت گرفته و اعضای کانون‌های مساجد در این مراسم معنوی و پرفیض حضوری گسترده خواهند داشت .

  چراغی‌پور در ادامه با اشاره به در پیش بودن انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و همچنین ریاست جمهوری، یادآور شد: بر اساس قانون انتخابات هیچ از کارکنان و مسئولان کانون‌های فرهنگی و هنری مجاز به فعالیت‌های انتخاباتی و تبلیغ له و یا علیه کسی و استفاده از امکانات کانون‌های مساجد و یا این ظرفیت در تبلیغات انتخاباتی نیستند .

  وی با بیان اینکه کانون‌های فرهنگی و هنری درعین‌حال نقش مهمی در راستای حضور و مشارکت حداکثری اقشار مختلف مردم در انتخابات دارند، عنوان کرد: حضور و مشارکت گسترده آحاد مردم در انتخابات به‌ طور قطع موجب عزت و اقتدار ملی در سطح بین‌المللی می‌شود .

  مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام در پایان تصریح کرد: استان ایلام در روزهای 28 تا 30 فروردین سال جاری میزبان برگزیدگان مسابقات قرآنی سراسری مدهامتان کشور است که برنامه‌های متنوعی در این راستا ازجمله محافل انس با قرآن کریم با حضور این عزیزان برگزار خواهد شد .

   
  نام :
  نام خانوادگی :
  ایمیل :
   
  متن :
  متوسط امتیاز :
  %0
  تعداد آراء :
  0
  امتیاز شما :