مناره
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 • مساجد همچون سال‌هاي دفاع مقدس، در كمك به سيل‌زدگان نقش ايفا كردند   
 • 1398-01-18 9:2:26  
 • تعداد بازدید : 10   
 • ارسال به دوستان
 •  
 •  
 • مساجد همچون سال‌های دفاع مقدس، در کمک به سیل‌زدگان نقش ایفا کردند

  حجت‌الاسلام ذاکر معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد در شبکه خبر گفت: مساجد همچون سال‌های دفاع مقدس، در کمک به سیل‌زدگان نقش ایفا کردند.

  به گزارش پایگاه تخصصی مسجد، به دنبال استقبال گسترده مردم و نمازگزاران، از پویش مردمی #رفیق_گلستان_باشیم، که با همکاری مرکز رسیدگی به امور مساجد و کمیته امداد خمینی(ره) راه اندازی شد، مساجد استان تهران شاهد سیل عظیم کمک‌های مردمی از همان ساعات اولیه سیل، برای سیل زدگان بودند. 

   

  در همین راستا، شبکه خبرِ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با دعوت از حجت الاسلام ذاکر معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدیگی به امور مساجد و گفت و گو با وی، جزئیات این پویش و کمک‌های سرازیر شده به مساجد را به اطلاع هموطنانمان رساند.

   

  حجت‌الاسلام ذاکر معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد در این گفت و گوی زنده تلویزیونی گفت: از اولین روزهای بحران سیل درکشور پویشی در مساجد برای جمع آوری کمک های غیرنقدی مردم ایجاد شد و اقلام مورد نیاز به صورت مستقیم جمع آوری، بسته بندی و از طریق نهادهای مسئول به دست هموطنان سیل زده رسید.


  وی با بیان اینکه مردم عزیز از رسیدن کمک‌های خود به دست سیل زدگان اطمینان داشته باشند، گفت: مساجد استان تهران در این کار خیر، فعالیت گسترده‌ای دارند و مساجد سایر استان ها نیز  تحت نظر نمایندگان ولی فقیه در این استان‌ها نسبت به جمع آوری اقلام مردم کمک می‌کنند. 

  حجت الاسلام ذاکر درباره حضور مردم در مساجد و اهداء کمک به سیل زدگان گفت: مردم یران همچون سایر حوادث و به خصوص سال‌های دفاع مقدس در کنار یکیدگر هستند و هیچگاه صحنه را خالی نمی‌کنند.

  معاون فرهنگی و اجتماعی امور مساجد درباره اهدای کمک های غیرنقدی افزود: اطلاعات مربوط به اقلام مورد نیاز هموطنان سیل زده، عموماً از جانب دستگاه‌های مسئول و گروه های جهادی به اطلاع ما می‌رسد.

  وی در پایان گفت: مردم می توانند کمک های خود را به نزدیک ترین مساجد محل زندگی خود اهدا کنند. اقلام مورد نیاز  هموطنان نیز شامل پتو، چکمه، لباس گرم، وسایل گرمایشی، چادر و اقلام غذایی و دارویی است که مردم می توانند این اقلام را تهیه و از طریق مساجد اهدا کنند.

   
  نام :
  نام خانوادگی :
  ایمیل :
   
  متن :
  متوسط امتیاز :
  %0
  تعداد آراء :
  0
  امتیاز شما :