مناره
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 • مساجد گيلان؛ پيشقراول استقبال از گردشگران بهاري   
 • 1397-12-11 13:42:59  
 • تعداد بازدید : 17   
 • ارسال به دوستان
 •  
 •  
 • گروه اجتماعی ــ مسئول کانون‌های مساجد گیلان با بیان اینکه کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد گیلان به استقبال گردشگران نوروزی می‌روند، گفت: مساجد می‌توانند پیشقراول استقبال از گردشگران بهاری استان باشند.

  حجت‌الاسلام‌المسلمین محمدعلی رضوانی‌نژاد، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان گیلان، در گفت‌وگو با ایکنا از گیلان، با اشاره به حضور گسترده میهمانان نوروزی و گردشگران بهاری در نقاظ مختلف استان، اظهار کرد: این حضور شایسته ایجاد زمینه مناسب در مساجد برای استقبال از میهمانان است.

  وی با بیان اینکه کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد گیلان به استقبال گردشگران نوروزی می‌روند، خاطرنشان کرد: مساجد می‌توانند پیشقراول استقبال از گردشگران بهاری استان باشند تا محیطی آرام و ‌پر از معنویت را به میهمانان نوروزی استان هدیه دهند.

  این مسئول فرهنگی با تأکید بر لزوم فراهم کردن بستر مناسب در مساجد جهت استقبال از مسافران نوروزی، تصریح کرد: کانون‌های منتخب فرهنگی و هنری مساجد گیلان به مسافران نوروزی خدماتی از جمله امکان اقامه نماز در اوقات شبانه‌روزی، برپایی خیمه‌های پاسخ به پرسش‌های مذهبی و دینی میهمانان نوروزی با همکاری نهادهای فرهنگی مرتبط، امکان حضور نهادهای فعال ارائه‌دهنده خدمات مورد نیاز به میهمانان نوروزی و تعریف میز خدمت در این مساجد و همکاری با آژانس‌های گردشگری جهت بازدید میهمانان نوروزی از مساجد قدیمی، اماکن تاریخی و مواهب طبیعی استان ارائه می‌کنند.

  رضوانی‌نژاد با اشاره به پیشقدم شدن مساجد برای استقبال از میهمانان نوروزی، عنوان کرد: استقبال مساجد با خدمات شایسته به گردشگران نوروزی ضمن بهره‌گیری از فضای معنوی مساجد، بستر مناسبی برای پاسداشت حریم معنوی و رعایت هنجارهای فرهنگی و سنتی استان است.

  وی تأکید کرد: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان با توجه به فراگیری در سراسر استان اعم از شهرها و روستاها، در صورت حمایت مسئولان استانی و شهرستانی، شرائط  مناسبی برای ارائه خدمات شایسته به میهمانان نوروزی فراهم می‌کنند.

   
  نام :
  نام خانوادگی :
  ایمیل :
   
  متن :
  متوسط امتیاز :
  %0
  تعداد آراء :
  0
  امتیاز شما :