مناره
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 • تعريف ماموريت شبكه يك سيما در حوزه مسجد  
 • 1395-10-11 15:12:44  
 • تعداد بازدید : 10   
 • ارسال به دوستان
 •  
 •  
 • رئیس سازمان صدا و سیما خبر داد:

  تعریف مأموریت شبکه یک سیما در حوزه مسجد

  عبدالعلی علی عسکری با اشاره به نقش مساجد در حوزه‌های اجتماعی گفت: ما باید بتوانیم از طریق رسانه‌های ملی، شبکه‌های اجتماعی و تمام رسانه‌های دیگری که در اختیار داریم مساجد را تقویت کنیم

  به گزارش پایگاه تخصصی مسجد در نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان صدا و سیما گفت:  شرایط شبکه‌های استانی همانند چند سال گذشته نیست و تدریجا به جایی رسیده است که تعداد قابل توجهی از آن‌ها ۲۴ ساعته و اکثرا رسانه‌های کاملی هستند. امیدواریم در این دوره مدیریت سازمان صدا و سیما مراتب بهتری در تهیه و تولیدات رسانه‌ای رقم بخورد.

   وی با بیان اینکه رسانه‌های الکترونیک باعث شدند تا نقش مساجد کمتر شود، خاطرنشان کرد: زمانی مساجد رسانه‌های اصلی جوانان بودند اما امروز رسانه‌های الکترونیک مساجد ما را تضعیف کردند و ما باید بتوانیم از طریق رسانه‌های ملی، شبکه‌های اجتماعی و تمام رسانه‌های دیگری که در اختیار داریم مساجد را تقویت کنیم.

  علی‌عسکری افزود: در راستای تقویت نقش اجتماعی مسجد، شبکه یک سیما این مسئولیت را بر عهده گرفته است و سایر شبکه‌های استانی باید در این پروژه ملی مشارکت داشته باشند.

  رئیس رسانه ملی با اشاره به نقش مهم بسیج در دفاع مقدس گفت: اگر بسیج نبود معلوم نبود که وضع کشور امروز به چه صورت است. بسیج یک مفهوم بسیار ارزشمند و جالب دارد. امروز بسیج مستضعفین یک عامل مهم در رشد و توسعه کشور است و پرداختن به این موضوع ماموریت شبکه ۳ عنوان شده است اما تمام شبکه‌های استانی نیز باید به این موضوع توجه کنند.

  رئیس سازمان صدا و سیما در بخش دیگری از سخنانش به گسترش فضای مجازی در عرصه رسانه اشاره و اظهار کرد: امروز سازمان صدا و سیما در یک عقب ماندگی تاریخی در حوزه فضای مجازی است و ما حرف قابل توجهی در این زمینه نداریم. برخی نظرشان این است که تلویزیون در برابر فضای مجازی روندی رو به افول دارد و در آینده تلویزیون کلاسیک تمام می‌شود. از طرف دیگر عده‌ای بر این باورند که حتی با حضور فضای مجازی و گسترش آن تلویزیون کلاسیک بقای خودش را حفظ خواهد کرد.

  علی‌عسکری ادامه داد:‌ ما معتقدیم که تلویزیون با حضور فضای مجازی و گسترش آن اثر و عملکرد خود را در آینده حفظ خواهد کرد و حتی می تواند از فضای مجازی در جهت تعامل بهتر با مخاطب بهره ببرد که در مراکز استان‌ها و شبکه های ملی این پروژه تعریف شده و آن را کلید زده و شروع کرده‌ایم. در این راستا برای تمامی مراکز استان‌ها مقرر شده که معاونت فضای مجازی داشته باشند.

   
  نام :
  نام خانوادگی :
  ایمیل :
   
  متن :
  متوسط امتیاز :
  %0
  تعداد آراء :
  0
  امتیاز شما :