مناره
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 • ششمين جشنواره كتاب دين برگزيدگان خود را شناخت  
 • 1395-10-08 17:5:50  
 • تعداد بازدید : 10   
 • ارسال به دوستان
 •  
 •  
 • ششمین جشنواره کتاب دین و پژوهش‌های برتر صبح امروز با برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد؛ در این مراسم که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در سالن حوزه هنری برگزار شد، برگزیدگانی از دوره‌های قبل چون حسین استادولی، مترجم قرآن نیز حضور داشتند.
  برگزیدگان این دوره از جشنواره به ترتیب زیر معرفی شدند:
  گروه «علوم قرآن و حدیث»:
  دو کتاب «تفسیر سیاسی قرآن در ایران معاصر» نوشته یوسف خان‌محمدی و «خاورشناسان و ابن عباس» نوشته نصرت نیل‌ساز شایسته تقدیر شناخته شدند.
  گروه «تاریخ، فرهنگ و تمدن اسلامی»:
  دو کتاب «زیدیه در ایران» تالیف محمدکاظم رحمتی به عنوان کتاب برتر و «تاریخ‌نگاری محلی ایران در دوره اسلامی» نوشته عبدالرحیم قنوات به عنوان کتاب شایسته تقدیر معرفی شد.
  گروه «فلسفه، کلام، اخلاق، عرفان و مذاهب اسلامی»:
  کتاب های «نوبختیان ابوسهل و ابومحمد» نوشته حجت الاسلام سیدعلی حسینی زاده و «عهد الست» تالیف نصرالله پورجوادی شایسته تقدیر شناخته شدند.
  در این گروه داوران کتاب «دریغ است ایران که ویران شود» تالیف فرامرز رفیع‌پور به عنوان اثر برتر و کتاب «نظریه‌سازی دینی در علوم اجتماعی» از حجت‌الاسلام حسین بستان به عنوان اثر شایسته تقدیر معرفی کردند.
  گروه «علوم اقتصادی و مدیریت اسلامی»:
   کتاب‌های «راه‌های شرعی سپرده‌گذاری در بانک‌ها» نوشته حجت‌الاسلام محمدحسین احمدی و «مدیریت تعارض با رویکرد اسلامی» نوشته سیدمسعود قانع اثر شایسته تقدیر معرفی شد.
  گروه علوم سیاسی، انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره):
  کتاب‌های «اسلام و همزیستی مسالمت‌آمیز» نوشته علی‌اکبر علیخانی و «درآمدی بر فلسفه سیاسی صدرالمتالهین» از سیدخلیل الرحمان طوسی در این گروه شایسته تقدیر شدند. 
  گروه «ادبیات داستانی و رمان» و کودک و نوجوان:
  کتاب‌های «رویای نیمه شب» حجت‌الاسلام مظفر سالاری و «۱۰۰۱ میراث مسلمانان در جهان ما» اثر کاظم طلایی به عنوان اثر شایسته تقدیر شناخته شدند.
  در گروه‌های «فقه، اصول و حقوق اسلامی» و «علوم تربیتی، روان‌شناسی و علوم رفتاری» هپچ کتابی به عنوان رتبه برتر و شایسته تقدیر معرفی نشد. 

   
  نام :
  نام خانوادگی :
  ایمیل :
   
  متن :
  متوسط امتیاز :
  %0
  تعداد آراء :
  0
  امتیاز شما :