مناره
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 • كتاب «حضرت بقيةالله» آيت‌الله شجاعي به چاپ چهارم رسيد  
 • 1392-10-22 10:16:41  
 • تعداد بازدید : 5   
 • ارسال به دوستان
 •  
 •  
 • کتاب «حضرت بقیةالله» آیت‌الله شجاعی به چاپ چهارم رسید

  همزمان با سالروز آغاز امامت و ولایت امام عصر(عج) کتاب «حضرت بقیةالله» اثر استاد اخلاق آیت‌الله محمد شجاعی از سوی انتشارات سروش منتشر شد.

  به گزارش خبرگزاری فارس، کتاب «حضرت بقیه الله» یکی از هشت کتابی است که محصول تبدیل سخنرانی های استاد آیت الله محمد شجاعی در مجالس خصوصی و عمومی است که به موضوع مهدویت پرداخته است.

  در این اثر زندگانی، اخبار غیبت، شخصیت و جایگاه حضرت امام مهدی (عج) از میان روایات و احادیث معتبر بررسی شده و به بحث ظهور آن حضرت و رجعت از نگاه قرآن کریم پرداخته شده است.

  کتاب مذکور در شش فصل تدوین شده که با شناخت حضرت مهدی علیه السلام آغاز می شود. میلاد مقدس، نایبان خاص و بحث در معنای بقیه الله را در فصل اول می خوانیم. غیبت کبری آن حضرت را در ادامه کتاب می‌یابیم که در آن از روایاتی که پیش از غیبت از آن خبر داده اند سخن گفته شده است و اینکه غیبت، آزمایشی بزرگ است و در زمان غیبت، تشرف به محضر حضرت که انواعی برای آن گفته شده، چگونه امکان پذیر است.

  همچنین این اثر حضرت امام مهدی (عج) را از منظر دیدگاه و روایات اهل سنت نیز معرفی می‌کند. عصر ظهور آن حضرت نیز در این کتاب فصلی را به خود اختصاص داده است که علائم ظهور و قیام آن حضرت و جهان پس از قیام حضرت موعود (عج) در این قسمت تشریح شده و در پایان به مبحث رجعت امام دوازدهم پرداخته و عرض ارادت، اخلاص و عشق به آستان مبارک ولادت آن امام همام پایان بخش این کتاب ارزشمند است.

  چاپ چهارم این اثر ارزشمند در 216 صفحه با قیمت 8هزار تومان توسط انتشارات سروش منتشر و در اختیار علاقه مندان به کتب آئینی و دینی به ویژه منتظران ظهور آن حضرت قرار گرفته است.

  علاقه مندان برای تهیه کتاب به صورت تک جلدی و کلی به فروشگاه شهید مطهری انتشارات سروش به نشانی: خیابان استاد مطهری، نرسیده به خیابان شهید مفتح، جنب ساختمان سروش، تلفن 88310610-021  یا به فروشگاه مرکزی سروش (ترنجستان سروش) به نشانی خیابان انقلاب، بعد از تقاطع ابوریحان، بین خیابان وصال و فلسطین، فروشگاه ترنجستان سروش مراجعه یا با تلفن 66493620-021 تماس بگیرند.

  همچنین مرکز پخش پکتا ( نماینده انحصاری پخش آثار انتشارات سروش) به نشانی: خیابان انقلاب، بعد از تقاطع ابوریحان، بین خیابان وصال و فلسطین، جنب فروشگاه ترنجستان سروش، تلفن 66973203 ( 20 خط) آماده عرضه کلی و جزئی این کتاب به علاقمندان است.

  انتهای پیام/و

   
   
 • فایلهای مرتبط
 • فایل
  عنوان
  نام :
  نام خانوادگی :
  ایمیل :
   
  متن :
  متوسط امتیاز :
  %0
  تعداد آراء :
  0
  امتیاز شما :