مناره
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 
PID
 
 
عنوان :  
  
  
موضوع :  
انتخاب
SelectedItem :
      
 
 • تعداد رکورد ها : 1
 
 
 
Saturday 16 January 2021 - السبت 01 جمادى الثانية 1442 - شنبه 27 10 1399
 
 
منوي اصلي 
 
 
 
 
 
 
 • تاریخ پرسش :
 • {StringDate}
 •  سوال :
  {Title}
   پاسخ :
  {Answer}
 • تاریخ پرسش :
 • {StringDate}
 •  سوال :
  {Title}
   پاسخ :
  {Answer}
  ماه محرم فرصت جذب جوانان به آرمان‌هاي ديني و مساجد است ماه محرم فرصت جذب جوانان به آرمان‌های دینی و مساجد است مدیر کانون‌های فرهنگی هندی مساجد لرستان گفت: در کانون‌های فرهنگی و هنرید تلاش می‌شود برای جذب جوانان و نوجوانان به مساجد، آگاهی‌ بخشی، بصیرت و نهادینه‌سازی فرهنگ دینی تلاش شود. برنامه مساجد پايتخت در دهه دوم محرم حسيني برنامه مساجد پایتخت در دهه دوم محرم حسینی مراسم سوگواری حضرت سیدالشهدا(ع) و یاران باوفای ایشان در دهه دوم محرم، در تعدادی از مساجد تهران همراه با سخنرانی و مرثیه‌سرایی برگزار می‌شود. مساجد محور عزاداري‌هاي ماه محرم باشند مساجد محور عزاداری‌های ماه محرم باشند نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی با تأکید بر نقش محوری مساجد در عزاداری‌های محرم، گفت: متولیان، زمینه را برای حضور هیئات در مسجد آماده کرده و آغاز و پایان عزاداری‌ها در مساجد باشد. فعاليت‌ موسسات قرآني به مساجد منتقل شود فعالیت‌ موسسات قرآنی به مساجد منتقل شود حجت‌الاسلام ارومیان با اشاره‌ به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره لزوم تبدیل مساجد به پایگاه فعالیت‌های قرآنی، گفت: یکی از مهم‌ترین الزامات در این زمینه، انتقال برنامه موسسات قرآنی به مساجد است. طرح «هرمسجد يك حقوق‌دان» در مساجد طرح «هرمسجد یک حقوق‌دان» در مساجد مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات کشور با اشاره به اجرای «هرمسجد یک حقوق‌دان» گفت: بناست در این طرح طی امسال، در ۱۲۰۰ مسجد، یک حقوق‌دان برای ارائه مشاوره‌های لازم به مردم حضور پیدا کند. به گزارش پایگاه تخصصی مسجد؛ حجت‌الاسلام احسان رضایی، مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات کشور در گفت‌وگو با فارس اظهارداشت: سازمان بسیج مستضعفین رویکرد برنامه‌های خود را «مسجد محور» طراحی کرده است و تلاش دارد برای اجرای برنامه‌های خود از بستر مساجد استفاده کند و به ارائه خدمات به مردم بپردازد. مسجد جامع «العتيق»؛ ۱۴ قرن در قلب صحراي ليبي مسجد جامع «العتیق»؛ ۱۴ قرن در قلب صحرای لیبی مسجد جامع التعیق در شهر تاریخی غدامس لیبی قدیمی ترین مسجد شمال آفریقا به شمار می آید.
  ماه محرم فرصت جذب جوانان به آرمان‌هاي ديني و مساجد است ماه محرم فرصت جذب جوانان به آرمان‌های دینی و مساجد است مدیر کانون‌های فرهنگی هندی مساجد لرستان گفت: در کانون‌های فرهنگی و هنرید تلاش می‌شود برای جذب جوانان و نوجوانان به مساجد، آگاهی‌ بخشی، بصیرت و نهادینه‌سازی فرهنگ دینی تلاش شود. طرح «هرمسجد يك حقوق‌دان» در مساجد طرح «هرمسجد یک حقوق‌دان» در مساجد مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات کشور با اشاره به اجرای «هرمسجد یک حقوق‌دان» گفت: بناست در این طرح طی امسال، در ۱۲۰۰ مسجد، یک حقوق‌دان برای ارائه مشاوره‌های لازم به مردم حضور پیدا کند. به گزارش پایگاه تخصصی مسجد؛ حجت‌الاسلام احسان رضایی، مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات کشور در گفت‌وگو با فارس اظهارداشت: سازمان بسیج مستضعفین رویکرد برنامه‌های خود را «مسجد محور» طراحی کرده است و تلاش دارد برای اجرای برنامه‌های خود از بستر مساجد استفاده کند و به ارائه خدمات به مردم بپردازد. برگزاري اعتكاف رمضانيه در مساجد تهران برگزاری اعتکاف رمضانیه در مساجد تهران تعدادی از مساجد تهران به منظور اقامه سنت حسنه اعتکاف رمضانیه، در دهه پایانی ماه مبارک رمضان میزان معتکفان ضیافت‌الله می‌شوند. مدير موسسه بين‌المللي علوم و معارف اهل‌بيت(ع) بيان كرد فلسفه دست گذاشتن صهيونيست‌ها بر مسجدالاقصي/دليل اهميت روز قدس مدیر موسسه بین‌المللی علوم و معارف اهل‌بیت(ع) بیان کرد فلسفه دست گذاشتن صهیونیست‌ها بر مسجدالاقصی/دلیل اهمیت روز قدس حجت‌الاسلام سالار با اشاره به اهمیت مسجدالاقصی و بیت‌المقدس، گفت: این سرزمین بابرکت، خاستگاه و موطن پیامبران الهی است. رژیم اشغالگر قدس با دست گذاشتن بر فلسطین می‌خواهد این مکان مقدس را یهودی‌نشین کند.
  مسجد جامع «العتيق»؛ ۱۴ قرن در قلب صحراي ليبي مسجد جامع «العتیق»؛ ۱۴ قرن در قلب صحرای لیبی مسجد جامع التعیق در شهر تاریخی غدامس لیبی قدیمی ترین مسجد شمال آفریقا به شمار می آید. مدير موسسه بين‌المللي علوم و معارف اهل‌بيت(ع) بيان كرد فلسفه دست گذاشتن صهيونيست‌ها بر مسجدالاقصي/دليل اهميت روز قدس مدیر موسسه بین‌المللی علوم و معارف اهل‌بیت(ع) بیان کرد فلسفه دست گذاشتن صهیونیست‌ها بر مسجدالاقصی/دلیل اهمیت روز قدس حجت‌الاسلام سالار با اشاره به اهمیت مسجدالاقصی و بیت‌المقدس، گفت: این سرزمین بابرکت، خاستگاه و موطن پیامبران الهی است. رژیم اشغالگر قدس با دست گذاشتن بر فلسطین می‌خواهد این مکان مقدس را یهودی‌نشین کند. مسجد«بيرق» نماد پايداري در قلب بلگراد مسجد«بیرق» نماد پایداری در قلب بلگراد مسجد جامع «بیرق» از مشهورترین ساختمان های قدیمی شهر بلگراد است که با گذر از طول سالها و باوجود جنگ و خشونت توانسته است همچنان استوار و پابرجا بماند تا نماد پایداری برای بلگراد به شمار آید. تصاويري از سومين مسجد بزرگ جهان اسلام تصاویری از سومین مسجد بزرگ جهان اسلام خبرگزاری میزان- مسجد الشیخ زاید مسجدی در شهر ابوظبی، کشور امارات است که سومین مسجد بزرگ جهان محسوب می‌شود. مساجد بي نظير به سبك هنر معماري ايراني مساجد بی نظیر به سبک هنر معماری ایرانی در ایران مساجد زیادی از دیرباز تا الان ساخته شده و در ساخت بعضی از این مساجد معماری بی‌نظیری به کار رفته است که تحسین همگان را به دنبال دارد. مسجد شیخ لطف الله اصفهان، مسجد گوهرشاد، مسجد نصیرالملک شیراز و ... از نمونه های بارز این معماری بی نظیر هستند.
   
   
   
   
   
  اذان صبح  
  طلوع خورشید  
  اذان ظهر  
  غروب خورشید  
  اذان مغرب