مناره
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
جستجو :
موضوع :
انتخاب
SelectedItem :
   
 
ناصر نادری از انتشار کتاب «آسمان زیبای من» با موضوع جلوه‌های عاطفی و معنوی و مبارزات سیاسی _ اجتماعی امام خمینی (ره) همراه با متن و تصویر برای گروه سنی کودک و نوجوان در آینده نزدیک خبر داد.
 
پنجمین جلد از سلسله کتاب های روزشمار تاریخ معاصر ایران به قلم هدایت الله بهبودی به نمایشگاه کتاب امسال میرسد.
 
اولین دفتر از مجموعه تعلیم و تربیت در اسلام با عنوان «رهیافتی بر تربیت علمی: تصحیح دانسته‌ها و تحصیل بایسته‌ها با معیار قرآن» نوشته حجت‌الاسلام والمسلمین فتح‌الله نجارزادگان منتشر شد.
 
کتاب «اجتهاد و نوآوری فکری از دیدگاه حضرت آیت الله خامنه‌ای(مدظله العالی)» که اسفندماه رونمایی شد در کمتر از 20 روز نایاب شد و چاپ دوم آن به زودی منتشر و به بازار عرضه می شود.
 
جدیدترین رمان علی مؤذنی با عنوان «دوازدهم» که به بحث حضور امام زمان در زمان معاصر می‌پردازد به کتابفروشی‌ها رسید.
 
تازه‌ترین آثار چاپ شده آیت‌الله العظمی جوادی آملی نظیر ۲۰ هزار نسخه از کتاب «مفاتیح‌الحیات»، چاپ سی و دوم تفسیر گرانسنگ «تسنیم» و جلد سوم کتاب «رحیق مختوم»
 
کتاب «فلسفه گفتن مرگ بر آمریکا در قرآن» تحلیلی پیرامون نفرت، نفرین و مرگ دشمنان بشریت در قرآن و روایات تألیف «اسدالله محمدی‌نیا» منتشر و روانه بازار نشر شد.
 
به همت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شعبه خراسان رضوی کتاب پاسخ به شبهات مهدویت ، به قلم حجت‌الاسلام سید جعفر موسوی نسب منتشر شد.
 
موسسه انتشارات امیرکبیر مقصود و مراد این موسسه را از انتشار آثار شرق‌شناسان،‌ جز این نمی‌داند که برای اهل تحقیق و ارباب معرفت امکانی فراهم شود...
 
 
  • تعداد رکورد ها : 44