مناره
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
جستجو :
موضوع :
انتخاب
SelectedItem :
   
 
ناصر نادری از انتشار کتاب «آسمان زیبای من» با موضوع جلوه‌های عاطفی و معنوی و مبارزات سیاسی _ اجتماعی امام خمینی (ره) همراه با متن و تصویر برای گروه سنی کودک و نوجوان در آینده نزدیک خبر داد.
 
کتاب «دموع و دما» مجموعه ‌ای از نوحه ‌های حسینی جمعی از شاعران عرب زبان است که با هماهنگی محمّدعلی آهنگران تهیه و توسط دفتر هنر و ادبیات هلال چاپ و توزیع شده است.
 
اولین دفتر از مجموعه تعلیم و تربیت در اسلام با عنوان «رهیافتی بر تربیت علمی: تصحیح دانسته‌ها و تحصیل بایسته‌ها با معیار قرآن» نوشته حجت‌الاسلام والمسلمین فتح‌الله نجارزادگان منتشر شد.
 
حجت‌الاسلام و المسلمین علی شیرازی از تدوین جلد دوم کتاب «نسیم سبز خاطره‌ها» خبر داد و گفت: در این اثر ۱۰ تقریظ تازه نوشته شده بر آثار دفاع مقدس توسط رهبر انقلاب به چاپ خواهد رسید.
 
کتاب «اجتهاد و نوآوری فکری از دیدگاه حضرت آیت الله خامنه‌ای(مدظله العالی)» که اسفندماه رونمایی شد در کمتر از 20 روز نایاب شد و چاپ دوم آن به زودی منتشر و به بازار عرضه می شود.
 
جدیدترین رمان علی مؤذنی با عنوان «دوازدهم» که به بحث حضور امام زمان در زمان معاصر می‌پردازد به کتابفروشی‌ها رسید.
 
تازه‌ترین آثار چاپ شده آیت‌الله العظمی جوادی آملی نظیر ۲۰ هزار نسخه از کتاب «مفاتیح‌الحیات»، چاپ سی و دوم تفسیر گرانسنگ «تسنیم» و جلد سوم کتاب «رحیق مختوم»
 
کتاب «فلسفه گفتن مرگ بر آمریکا در قرآن» تحلیلی پیرامون نفرت، نفرین و مرگ دشمنان بشریت در قرآن و روایات تألیف «اسدالله محمدی‌نیا» منتشر و روانه بازار نشر شد.
 
مؤسسه هنر و ادبیات هلال وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی در راستای تولید و انتشار کتب شعر فاخرآیینی روایت سوم از کتاب عهد عقیق را چاب و وارد بازار کرد.
 
موسسه انتشارات امیرکبیر مقصود و مراد این موسسه را از انتشار آثار شرق‌شناسان،‌ جز این نمی‌داند که برای اهل تحقیق و ارباب معرفت امکانی فراهم شود...
 
 
  • تعداد رکورد ها : 42