مناره
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
جستجو :
موضوع :
انتخاب
SelectedItem :
   
 
جدیدترین رمان علی مؤذنی با عنوان «دوازدهم» که به بحث حضور امام زمان در زمان معاصر می‌پردازد به کتابفروشی‌ها رسید.
 
تازه‌ترین آثار چاپ شده آیت‌الله العظمی جوادی آملی نظیر ۲۰ هزار نسخه از کتاب «مفاتیح‌الحیات»، چاپ سی و دوم تفسیر گرانسنگ «تسنیم» و جلد سوم کتاب «رحیق مختوم»
 
کتاب «فلسفه گفتن مرگ بر آمریکا در قرآن» تحلیلی پیرامون نفرت، نفرین و مرگ دشمنان بشریت در قرآن و روایات تألیف «اسدالله محمدی‌نیا» منتشر و روانه بازار نشر شد.
 
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مراسم رونمایی از کتاب اقتصاد مقاومتی با اشاره به تاکیدات دین اسلام بر مواردی همچون خمس، ذکات، معامله، تجارت، معامله و امثال این ها تصریح کرد: نگاه اسلام بر جامعه اقتصادی یک نگاه جدی بوده است.
 
همزمان با سالروز آغاز امامت و ولایت امام عصر(عج) کتاب «حضرت بقیةالله» اثر استاد اخلاق آیت‌الله محمد شجاعی از سوی انتشارات سروش منتشر شد.
 
انتشارات سوره مهر وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی چاپ هفتم کتاب « جنگ دوست داشتنی » خاطرات خودنوشته « سعید تاجیک » را منتشر می‌کند.
 
به همت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شعبه خراسان رضوی کتاب پاسخ به شبهات مهدویت ، به قلم حجت‌الاسلام سید جعفر موسوی نسب منتشر شد.
 
مؤسسه هنر و ادبیات هلال وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی در راستای تولید و انتشار کتب شعر فاخرآیینی روایت سوم از کتاب عهد عقیق را چاب و وارد بازار کرد.
 
موسسه انتشارات امیرکبیر مقصود و مراد این موسسه را از انتشار آثار شرق‌شناسان،‌ جز این نمی‌داند که برای اهل تحقیق و ارباب معرفت امکانی فراهم شود...
 
دبیر همایش ملی اخلاق و اقتصاد اسلامی گفت: کتاب «شهید صدر، پدر اقتصاد اسلامی» به همت جمعی از محققان و پژوهشگران تدوین شده و در آینده نزدیک به چاپ خواهد رسید.
 
 
  • تعداد رکورد ها : 104