مناره
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
جستجو :
موضوع :
انتخاب
SelectedItem :
   
 
مؤلف کتاب «از خدا بپرس» که به ترجمه موضوعی از آیات قرآن کریم به زبان انگلیسی اختصاص دارد، گفت: راه مقابله با اسلام‌هراسی و قرآن‌سوزی،‌ معرفی صحیح اسلام و قرآن کریم است؛ به همین دلیل کتاب از خدا بپرس (Ask God) را تألیف کردیم.
 
 142685
  •  1392-09-10
این کتاب از صد و چهار ماخد قرآنی برگرفته شده است
 
حجت‌الاسلام والمسلمین رجبی: رساله حقوق امام سجاد(ع) گنجینه مطالب در زمینه حقوق اسلامی است عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: رساله حقوق دارای مطالب بی‌نظیری در زمینه حقوق اسلامی است که نگاه وسیعی را به طور معمول در مباحث حقوقی مطرح کرده و بینش جدی...
 
از آخرين محصولات سازمان از جمله شش کتاب در حوزه "آموزش قرآن کودکان پيش دبستاني" و سه کتاب ديگر از جمله «قرآن در کلام مقام معظم رهبري» و «درسنامه قرآن‌شناسي» و « انسان شناسي از منظر قرآن رونمايي شد.
 
کتاب «مفاتیح الحیات» اثر ارزشمند آیت‌الله جوادی آملی از سوی انتشارات اسراء به چاپ یکصد و سی و نهم رسید که این کتاب در سالروز ازدواج حضرت علی(ع) با حضرت فاطمه(س) با بیش از ۱۰ درصد تخفیف به مخاطبان ارائه می‌شود.
 
کتاب آموزشی سرود در بخش های مختلف و با رویکرد آموزش سرود با بیان مهارت های پایه و اطلاعات لازم در رشته سرود تهیه و تدوین می شود.
 
انتشارات سوره مهر وابسته به سازمان تبليغات اسلامي چاپ سوم کتاب «پوشش اسلامي» چالش‌ها و راه کارها با رويکردي به مهندسي فرهنگي به قلم « حسن بنيانيان » را منتشر مي کند.
 
 
  • تعداد رکورد ها : 104