مناره
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
جستجو :
موضوع :
انتخاب
SelectedItem :
   
 
می توانیم موانع حضور بانوان در مسجد را به دو دستۀ کلی تقسیم کنیم: ۱- موانع نظری و شناختی ۲- موانع انگیزشی و روانی. هریک از این دو دسته خود شامل عنوان های مختلفی می شوند.
 
در ایران مساجد زیادی از دیرباز تا الان ساخته شده و در ساخت بعضی از این مساجد معماری بی‌نظیری به کار رفته است که تحسین همگان را به دنبال دارد. مسجد شیخ لطف الله اصفهان، مسجد گوهرشاد، مسجد نصیرالملک شیراز و ... از نمونه های بارز این معماری بی نظیر هستن...
 
سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد سیستان و بلوچستان گفت: طرح «چهل چراغ، چهل مسجد» در ایام دهه فجر با حضور مسئولان دستگاه‌های مختلف برای پاسخ‌گویی به مشکلات و سؤالات مردم و شنیدن درد و دل آنان برگزار می‌شود.
 
در دومین نشست آموزش بینش ولایی مطرح شد مسلمان بودن و مسوول بودن لازم و ملزوم هستند
 
امام جماعت مسجد شیشه گفت: کانون فرهنگی هنری قبله همه ساله نمایشگاه اقتصاد مقاومتی برپا می‌کند که طی آن، صدها قطعه عکس با موضوعات اقتصادی در محوطه مسجد شیشه در معرض دید عموم قرار می‌دهد. به گزارش پایگاه خبری مسجد نیوز , حجت‌الاسلام محمد کریما ، با ...
 
امام جمعه زاهدان گفت: بزرگداشت عاشورا و اربعین، یک ظاهر و یک باطن دارد؛ نباید پرداختن به ظواهر و مسائل احساسی موجب غفلت ما از محتوا و باطن آن شود و این فرهنگ انسان‌ساز را خالی از محتوا کنیم.
 
بزرگ ترین خدمت اجتماعی مسجد: «بیا با هم حرف بزنیم»
 
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور اجتماعی، مطرح کرد؛ اذعان شورای اجتماعی وزارت کشور به اهمیت کانون‌های مساجد
 
معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد، خبر داد؛ برگزاری برنامه‌های اوقات فراغت در ۲۰۰ مسجد تهران
 
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش، تاکید کرد؛ استفاده از ظرفیت کانون‌های مساجد در طرح «پیوند مسجد و مدرسه»
 
 
  • تعداد رکورد ها : 520