مناره
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
جستجو :
موضوع :
انتخاب
SelectedItem :
   
 
تازه‌ترین آثار چاپ شده آیت‌الله العظمی جوادی آملی نظیر ۲۰ هزار نسخه از کتاب «مفاتیح‌الحیات»، چاپ سی و دوم تفسیر گرانسنگ «تسنیم» و جلد سوم کتاب «رحیق مختوم»
 
کتاب «فلسفه گفتن مرگ بر آمریکا در قرآن» تحلیلی پیرامون نفرت، نفرین و مرگ دشمنان بشریت در قرآن و روایات تألیف «اسدالله محمدی‌نیا» منتشر و روانه بازار نشر شد.
 
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مراسم رونمایی از کتاب اقتصاد مقاومتی با اشاره به تاکیدات دین اسلام بر مواردی همچون خمس، ذکات، معامله، تجارت، معامله و امثال این ها تصریح کرد: نگاه اسلام بر جامعه اقتصادی یک نگاه جدی بوده است.
 
همزمان با سالروز آغاز امامت و ولایت امام عصر(عج) کتاب «حضرت بقیةالله» اثر استاد اخلاق آیت‌الله محمد شجاعی از سوی انتشارات سروش منتشر شد.
 
انتشارات سوره مهر وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی چاپ هفتم کتاب « جنگ دوست داشتنی » خاطرات خودنوشته « سعید تاجیک » را منتشر می‌کند.
 
به همت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شعبه خراسان رضوی کتاب پاسخ به شبهات مهدویت ، به قلم حجت‌الاسلام سید جعفر موسوی نسب منتشر شد.
 
مؤسسه هنر و ادبیات هلال وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی در راستای تولید و انتشار کتب شعر فاخرآیینی روایت سوم از کتاب عهد عقیق را چاب و وارد بازار کرد.
 
موسسه انتشارات امیرکبیر مقصود و مراد این موسسه را از انتشار آثار شرق‌شناسان،‌ جز این نمی‌داند که برای اهل تحقیق و ارباب معرفت امکانی فراهم شود...
 
دبیر همایش ملی اخلاق و اقتصاد اسلامی گفت: کتاب «شهید صدر، پدر اقتصاد اسلامی» به همت جمعی از محققان و پژوهشگران تدوین شده و در آینده نزدیک به چاپ خواهد رسید.
 
مؤلف کتاب «از خدا بپرس» که به ترجمه موضوعی از آیات قرآن کریم به زبان انگلیسی اختصاص دارد، گفت: راه مقابله با اسلام‌هراسی و قرآن‌سوزی،‌ معرفی صحیح اسلام و قرآن کریم است؛ به همین دلیل کتاب از خدا بپرس (Ask God) را تألیف کردیم.
 
 
  • تعداد رکورد ها : 103