مناره
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 
PID
 
 
عنوان :  
  
  
موضوع :  
انتخاب
SelectedItem :
      
 
 • تعداد رکورد ها : 22
 
 
 
Friday 19 April 2019 - الجمعة 12 شعبان 1440 - جمعه 30 1 1398
 
 
منوي اصلي 
 
 
 
 
 
 
 • تاریخ پرسش :
 • {StringDate}
 •  سوال :
  {Title}
   پاسخ :
  {Answer}
 • تاریخ پرسش :
 • {StringDate}
 •  سوال :
  {Title}
   پاسخ :
  {Answer}
  آسيب‌شناسي انتخاب ائمه جماعات مساجد آسیب‌شناسی انتخاب ائمه جماعات مساجد شايسته است با هدف زمينه‌سازي جهت افزايش مشاركت هیئت‌امنا در انتخاب ائمه جماعات سازوکاری فراهم شود تا اين روند شكل عملياتي و اجرايي به خود گيرد. زمينه تبليغ توليدات داخلي در مساجد فراهم شود زمینه تبلیغ تولیدات داخلی در مساجد فراهم شود موظف رستمی با اشاره به نقش اثرگذار مساجد در رونق تولید تاکید کرد: زمینه تبلیغ تولیدات داخلی در مساجد به صورت چهره به چهره فراهم شود. تصاويري از سومين مسجد بزرگ جهان اسلام تصاویری از سومین مسجد بزرگ جهان اسلام خبرگزاری میزان- مسجد الشیخ زاید مسجدی در شهر ابوظبی، کشور امارات است که سومین مسجد بزرگ جهان محسوب می‌شود. مردم اهواز پذيراي سيل زدگان دشت آزادگان/استفاده از ظرفيت مساجد مردم اهواز پذیرای سیل زدگان دشت آزادگان/استفاده از ظرفیت مساجد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع) اهواز گفت: از مردم سیل زده دشت آزادگان استقبال می کنیم. مساجد همچون سال‌هاي دفاع مقدس، در كمك به سيل‌زدگان نقش ايفا كردند مساجد همچون سال‌های دفاع مقدس، در کمک به سیل‌زدگان نقش ایفا کردند مساجد همچون سال‌های دفاع مقدس، در کمک به سیل‌زدگان نقش ایفا کردند مساجد خاستگاه گام اول و پيشران گام دوم انقلاب اسلامي؛جستاري در فرمايشات مقام معظم رهبري در بيانيه گام دوم انقلاب مساجد خاستگاه گام اول و پيشران گام دوم انقلاب اسلامي؛جستاری در فرمايشات مقام معظم رهبري در بيانيه گام دوم انقلاب نقش و اثربخشی مسجد در شكل‌گيري و استمرار انقلاب اسلامي امري مبرهن و روشن بر همگان هست. نقش مسجد در شبکه‌سازی و انسجام‌بخشی نيروهاي انقلاب در مبارزه‌ای سخت و نفس‌گير در آغازين روزهاي جنبش اسلامي تحت رهبري حضرت امام (ره) امري ‌انکارناپذیر است. ركن ركين مسجد نه‌تنها بستر حركت خودجوش مردم انقلابي بوده است بلكه در ادامۀ پيروزي شكوهمند انقلاب نيز همواره اين عنصر اصلي را به همراه داشته و تکیه‌گاه و ستون آن در روند حيات معنوي و مادي و طي مراحل رشد و بالندگی تا دورۀ بلوغ مبدل شده است.
  آسيب‌شناسي انتخاب ائمه جماعات مساجد آسیب‌شناسی انتخاب ائمه جماعات مساجد شايسته است با هدف زمينه‌سازي جهت افزايش مشاركت هیئت‌امنا در انتخاب ائمه جماعات سازوکاری فراهم شود تا اين روند شكل عملياتي و اجرايي به خود گيرد. زمينه تبليغ توليدات داخلي در مساجد فراهم شود زمینه تبلیغ تولیدات داخلی در مساجد فراهم شود موظف رستمی با اشاره به نقش اثرگذار مساجد در رونق تولید تاکید کرد: زمینه تبلیغ تولیدات داخلی در مساجد به صورت چهره به چهره فراهم شود. مردم اهواز پذيراي سيل زدگان دشت آزادگان/استفاده از ظرفيت مساجد مردم اهواز پذیرای سیل زدگان دشت آزادگان/استفاده از ظرفیت مساجد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع) اهواز گفت: از مردم سیل زده دشت آزادگان استقبال می کنیم. مساجد خاستگاه گام اول و پيشران گام دوم انقلاب اسلامي؛جستاري در فرمايشات مقام معظم رهبري در بيانيه گام دوم انقلاب مساجد خاستگاه گام اول و پيشران گام دوم انقلاب اسلامي؛جستاری در فرمايشات مقام معظم رهبري در بيانيه گام دوم انقلاب نقش و اثربخشی مسجد در شكل‌گيري و استمرار انقلاب اسلامي امري مبرهن و روشن بر همگان هست. نقش مسجد در شبکه‌سازی و انسجام‌بخشی نيروهاي انقلاب در مبارزه‌ای سخت و نفس‌گير در آغازين روزهاي جنبش اسلامي تحت رهبري حضرت امام (ره) امري ‌انکارناپذیر است. ركن ركين مسجد نه‌تنها بستر حركت خودجوش مردم انقلابي بوده است بلكه در ادامۀ پيروزي شكوهمند انقلاب نيز همواره اين عنصر اصلي را به همراه داشته و تکیه‌گاه و ستون آن در روند حيات معنوي و مادي و طي مراحل رشد و بالندگی تا دورۀ بلوغ مبدل شده است.
  تصاويري از سومين مسجد بزرگ جهان اسلام تصاویری از سومین مسجد بزرگ جهان اسلام خبرگزاری میزان- مسجد الشیخ زاید مسجدی در شهر ابوظبی، کشور امارات است که سومین مسجد بزرگ جهان محسوب می‌شود. مساجد بي نظير به سبك هنر معماري ايراني مساجد بی نظیر به سبک هنر معماری ایرانی در ایران مساجد زیادی از دیرباز تا الان ساخته شده و در ساخت بعضی از این مساجد معماری بی‌نظیری به کار رفته است که تحسین همگان را به دنبال دارد. مسجد شیخ لطف الله اصفهان، مسجد گوهرشاد، مسجد نصیرالملک شیراز و ... از نمونه های بارز این معماری بی نظیر هستند. بررسي تاثير هنر و زيبا سازي در طراحي مسجد بررسی تأثیر هنر و زیبا سازی در طراحی مسجد بررسی تأثیر هنر و زیبا سازی در طراحی مسجد مسجد آتن با محدوديت هاي فراوان در آوريل افتتاح مي شود مسجد آتن با محدودیت های فراوان در آوریل افتتاح می شود دبیر کل ادیان یونان ضمن بیان اینکه افتتاح مسجد تا ماه آوریل به تاخیر افتاده اعلام کرد که این مسجد در ساعات مشخصی باز بوده، کسانی که شهروند قانونی یونان باشند حق نماز خواندن در این مسجد را دارند و عبادت در آنجا باید به زبان انگلیسی یا یونانی باشد. مسجد «الكتبية» شهر الجزيره ثبت جهاني شد مسجد «الکتبیة» شهر الجزیره ثبت جهانی شد در پی اعلام رسمی خبرگزاری وزارت میراث و گردشگری الجزایر، مسجد تاریخی «الکتبیة» واقع در شهر الجزیره پایتخت این کشور، ثبت جهانی شد.
   
   
   
   
   
  اذان صبح  
  طلوع خورشید  
  اذان ظهر  
  غروب خورشید  
  اذان مغرب